Mikro Kaynak Saç Kuaförler için hazırlanmış saçlar...

mikro kaynak saç

Mikro Kaynaklık Saç

Ali Akıncı’nın uygulamakta olduğu Mikro Saç Kaynak sistemi, dünya saç kaynak alanındaki en son tekniklerden biridir. Bu saç kaynak tekniği, ince tutamlar halinde eklenen çok özel bir saç kaynak tekniğidir. Bu işlem, şeffaf kapsül granüllerinin ısı ile eritilerek saçların tutturulması esasına dayanır.

Saç kaynağında eklenen tutamların ince ve hafif olması saç kaynağının kullanımını son derece kullanışlı ve sağlıklı kılmaktadır. Eklenen saç tutamları diğer kaynak sistemlerinde eklenen tutamlara kıyasla 1/3 oranında daha ince tutamlar halindedir. Bu sistem için, Avrupalı uzmanlar tarafından üretilen, yüksek kalitede materyaller sayesinde 9 ay’a kadar kullanım süresi sağlamaktadır.

Mikro Saç Kaynak Tekniği ile müşterilerinize sunacağınız çok daha konforlu kullanabilecekleri saç kaynak sistemi ile müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiz.

Mikro kaynaklık saçlar müşterilerinizin saçına uygun renk ve yapıda hazırlanmış olarak sipariş verip, kolayca da uygulayabilirsiniz.

Mikro kaynaklık saçların fiyatı uzunluk ve yapısına göre 100 gram saç fiyatı 700 - 900tl arasında değişmektedir.

mikro kaynak makinasi

Mikro Saç Kaynak Makinesi

Mikro Saç Kaynakişleminde kullanılmak üzere üretilen kaynak makinasının ucu keratin kaynak yapımında kullanılanlardan daha ince yapıdadır ve mikro kaynak işlemi için gerekli olan daha yüksek ısı derecesine ulaşabilmektedir.

Mikro Saç Kaynak Makinesi fiyatı 230tl (kdv dahil)